O nas

Informacje na temat firmy WISO Group sp. z o.o.

Kim Jesteśmy?

WISO to zespół ekspertów nacechowanych szczerą, głęboką i autentyczną ekscytacją pracy z firmami potrzebującymi pewnych i skutecznych rozwiązań systemowych. Nasze unikatowe podejście do szkoleń i konsultingu sprawia, że ludzie których wspomagamy w zarządzaniu starają się nas naśladować.

Rozwiązania, które proponujemy są skuteczne ponieważ są sprawdzone. Efektywność naszych działań osiągamy dzięki permanentnemu nastawieniu na sukces i progresywnemu rozwojowi zawodowemu.

Jesteśmy dumni z naszej pracy i z pełną odpowiedzialnością firmujemy ją naszym znakiem firmowym i nazwiskiem. Mamy ambicje być marką, na którą można liczyć i do której chce się wracać.

Dlaczego WISO?

Swoje doświadczenia systemowe wynieśliśmy z przedsiębiorstw wymagających żelaznej dyscypliny jakościowej, przy jednoczesnej dbałości o otoczenie środowiskowe, bezpieczne warunki pracy, efektywny wynik energetyczny oraz właściwy poziom bezpieczeństwa informacji. Od początku przygody z systemami zarządzania jesteśmy kreatorami rozwiązań zmierzających do zrównoważonego rozwoju każdej firmy. W swojej karierze zawodowej zderzaliśmy się z problemami, które nauczyły nas jak nimi zarządzać. Efektem naszych doświadczeń jest wiedza, którą dzielimy się w sposób zrozumiały dla każdej organizacji i zatrudnionych w niej pracowników.

Wymagamy od siebie więcej niż inni od nas wymagają.
Dlatego pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych.

SZKOLENIA W KGHM