dotacje do szkoleń w branży beauty

Dotacje do organizacji szkoleń w branży BEAUTY!

Zwiększ przychody swojej firmy wykorzystując dofinansowania unijne!

Branża beauty rozwija się bardzo dynamicznie! Duży popyt ze strony klientów sprawił, że szkolenia z wykonywania usług kosmetycznych i kosmetologicznych stały się bardzo wartościowe i cieszą się duża popularnością!

Sprawdź jakie korzyści niesie za sobą posiadanie certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 w branży BEAUTY i jak można zwiększyć przychody swojej firmy wykorzystując dofinansowania unijne.

Co to jest ISO 9001?

System Zarządzania Jakością ISO 9001 jest sposobem na efektywne zarządzanie firmą od momentu pozyskania klienta do jego obsługi, z uwzględnieniem badania zadowolenia klienta oraz ewentualnych reklamacji. Są to dobre praktyki, których wdrożenie wewnątrz firmy daje szereg korzyści.

Jak przebiega wdrożenie ISO 9001?

Usługa wdrożenia polega na opisaniu jak firma funkcjonuje w zakresie prowadzonego profilu działalności. Opracowaniu odpowiedniej dokumentacji. Sprawdzeniu czy wszystko jest w porządku i czy można firmie przyznać certyfikat ISO 9001.

Ile to trwa?

Zdobycie certyfikatu trwa ok. 2 miesiące.

Co salon otrzymuje na końcu i jaką to ma wartość ?

Na koniec wdrożenia odbywa się certyfikacja przez akredytowaną jednostkę. Jest ona podstawą do przyznania certyfikatu. Certyfikat ISO 9001 jest aktualnie najczęściej wybieranym certyfikatem w Europie i na świecie. Jesteśmy obecni podczas procesu certyfikacji i dbamy o to, żeby firma przeszła cały proces sprawnie i szybko.

Korzyści z posiadania certyfikatu ISO 9001

– potwierdza najwyższą jakość świadczonych usług

– potwierdza bardzo dobre przeszkolenie i kwalifikacje personelu oraz świadczy o renomie firmy

– potwierdza stosowanie materiałów odpowiedniej jakości

– podnosi wiarygodność funkcjonowania salonu

– pozwala ocenić czy prowadzona działalność jest zgodna z aktualnymi wymaganiami prawnymi.

– pomaga zbierać pozytywne opinie od klientów oraz pokazuje ich zadowolenie

– umożliwia świadczenie usług finansowanych ze środków publicznych. Jest warunkiem wpisu do Bazy Usług Rozwojowych (BUR) i dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). Przyczynia się do wzrostu przychodów firmy.

– posiadanie certyfikatu ISO 9001 może być czynnikiem decydującym o wyborze danego salonu wśród konkurencji

– jest respektowany na całym świecie. Kwalifikacje osób przeszkolonych przez salon posiadający Certyfikat ISO 9001 są uznawane przez zagraniczne podmioty!

Chcesz wiedzieć jak skutecznie wdrożyć System Zarządzania Jakością ISO 9001 w swojej firmie?

Zadzwoń: +48 512 193 743

lub napisz: wiso@wiso.pl